od pewnego czasu zauwazylam ze moj kameleon nie jest tak aktywny jak kiedys .... dzis wypuscilam go z terrarium i co zobaczylam .. slanial sie na nogach jak pijany .. wygladalo to tak jakby mial zanik miesni w tylnych lapkach ... witaminy i wapń dostaje regularnie .. UVB 5.0 Tropical tez caly czas jest w terarrium ... karmie go swierszczami i mrozonymi oselkami daje mu tez owoce banany wcina naprawde chetnie .. poza tym grzebie w torfie tez od pewnego czasu to samiec ma tak ponad rok .. co myslicie??
W salonie mam duza palmę i czasami wieczorem jak oglądam TV wyciągam Edzia z terrarium i puszczam go na ta palmę , za każdym razem wyłazi na sama gore i dosłownie w 5 minut usypia a przy tym robi się jasno zielony .... zasypia tak ze nawet jak go zabiorę z palmy to się nie budzi .. albo otworzy na chwile oczy i śpi dalej .. możliwe ze to od zmiany temperatur ????
Hej słuchajcie mam taki problem ostatnio zauważyłam ze mój kameleon nie ma pazurków na jednej łapie przedniej i z druga robi się to samo został mu tylko jeden pazur i to tak dziwnie wygięty .. te paznokcie mu odrosną ??? możne to być grzybica jak myślicie ... szukałam wszędzie cos na ten temat ale nie mogę znaleźć..