Gekonek urodzony w lipcu ubiegłego roku u mnie w domu od 1 miesiąc jest to jeden z pośród trzech takich samych zakupionych w tym samym czasie wszystkie trzy w takiej kondycji jak ten. Obecnie trzymane w akwarium tymczasowym a na to właściwe czekam. Jestem lekko zaniepokojona ponieważ za długo trwa czekanie na ich nowy domek i tu zwracam się z proźbą do Was abyście napisali czy z gekonikiem wszystko w porządku.
Trzymane w dzień w temp. 33-35 stopni w nocy okolice 22 stopni. Zapewnione mają wilgotne miejsce gdzie siedzą czasami. Gekonki przechodziły już każde po co najmniej jednej wylince.
Od początku jadły mączniki (obserwowałam jednego gekona i zjadł ich 13) nie wiem jak z resztą bo ich nie potrafię rozróżnić ale jak pisałam gekony są w tych samych kondycjach co ten na zdjęciach (gekoniki dopiero oswajam i nie chciałam ich straszyć). Podawane miały również karaczany i świerszcze.
Mączniki leżą w miseczce codziennie zawsze opruszone witaminami (Reptivite+d3) i wapniem (repti calcium bez d3). W oddzielnych miseczkach zawsze świeża przegotowana woda i wapń.
Przepraszam za referat

Jeśli o czymś ważnym zapomniałam to odpiszę



