Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Anżelika

Użytkownik od 14 lut 2012
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny lut 29 2012 22:19

Moje posty

W temacie:czerwonolicy wogóle nie je pomocy !! :(

14 lutego 2012 - 18:54

hhhmmmm akwarium 40 na 25 cm, temperatura wody 25 stopni, do wody dałam wapno oraz sól morską. głębokość wody 5 cm, w akwarium ma kryjówkę oraz suche miejsce tj. kamień prawie na pół akwarium i roślinę nie znam jej nazwy ponadto specjalny żwir . żółw ma długość 4 cm. nie znam jego wieku.

W temacie:czerwonolicy wogóle nie je pomocy !! :(

14 lutego 2012 - 18:57

do jedzenia dawałam mu mrożone robaki "ochotka" oraz suszone robaki. niestety nic.... kawałek mięsa kurczaka ....( juz się doczytałam że nie powinno sie dawać mięsa ssaków) oraz sałatę której również mu nie wolno podobno więc ją zabrałam po nocy.

W temacie:czerwonolicy wogóle nie je pomocy !! :(

14 lutego 2012 - 20:43

postaram sie jutro wstawic zdj, prosiła bym o link z żarówką jeśli można

W temacie:czerwonolicy wogóle nie je pomocy !! :(

15 lutego 2012 - 11:03

hhmmm mam wrażenie że jest to czerwonolicy ponieważ ma jasno czerwone plamki po bokach . dobrze myślę ? co jaki czas mam zmieniać wodę ? i jeszcze jedno pytanie jeśli mały siedzi cały czas na wyspie nie wchodzi do wody cały dzień powinnam go wkładać aby się zamoczył ? czy zostawić w spokoju ?

W temacie:czerwonolicy wogóle nie je pomocy !! :(

15 lutego 2012 - 11:06

do tego ma brzydką skorupkę zaniedbaną bardzo zamówiłam już witaminy u weterynarza mam nadzieje że pomogą ;D






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.