Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Krystiann

Użytkownik od 16 wrz 2011
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny kwi 25 2012 21:34

Moje tematy

Świerszcze -co i jak.

02 lutego 2012 - 16:50

Dzisiaj zmieniłem diete dla mojego ptasznika z pinek na świerszcze, lecz w przeciwieństwie do pinek o świerszczach mało wiem, więc proszę o garść informacji:
W jakiej temperaturze mam je trzymać, żeby nie pozdychały a jednocześnie nie rosły szybko?
Jak często karmić nimi ptasznika L6 ? (świerszcze są dosyć spore)
Jakieś szczególne rady ?

Faunarium a skorpion

29 listopada 2011 - 20:53

Mogę trzymać skorpiona w faunarium? Czy to bezpieczne dla niego i dla mnie? Dzięki z góry za odpowiedzi :)

Akwarium dla skorpiona

29 listopada 2011 - 18:35

Czy jako dom dla skorpiona mogę zastosować akwarium bez pokrywy? Dość duże, jednak nie jestem w tym momencie podać wymiarów, ale na oko wysokość wynosi 30cm. Jeśli mogę to jakie zagrożenie będzie związane z tym że będzie bez przykrywy te akwarium?

Czym karmić pinki?

10 listopada 2011 - 12:48

Tak jak w temacie. Kupiłem ich sporo lecz wiele zdechło bo jakimś czasie, więc co moge im dać żeby jeszcze trochę pożyły? :)

Problem pleśni na ściance. Brak ptasznika w zbiorniku.

31 października 2011 - 23:39

Witam. Mam taki problem: w terrarium za korą (pod ścianką) zauważyłem lekką pleśń, chciałem wyjąć pająka, ale nigdzie go nie ma! Jest mały (L3/L4) sprawdzałem w jego kryjówce (kokosie) ale tam też nic chyba że na ściance kokosa, albo się gdzieś zakopał. Chciałbym go wywabić (próbowałem z pinkami ale nic..), w jaki inny sposób mogę go wywabić??

Tytuł "Problem" nie oddaje treści posta, poprawiłem.
Oficjalnie ostrzegam, jeszcze jedno naruszenie regulaminu forum a poleci kartonik.

//Puti






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.