Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


persicus

Użytkownik od 05 sie 2011
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny cze 02 2012 11:17

Moje tematy

Sadzawka w pustynnym terrarium

10 września 2011 - 14:10

Zastanawia mnie, czy mozna umiescic w terrarium pustynnym mala sadzawke(cos na ksztalt mini-akwarium)? Plywalyby w nim rybki typu zagrzebki afrykanskie. Czy jest to mozliwe? Prosze o odpowiedz.[/list]

kajman+żółwie+rybki=?

15 sierpnia 2011 - 18:37

witam.mam taki problem.zastanawia mnie, co by się stało, gdyby w jednym terrarium był: kajman karzełkowy,wklęsłopancerzówka czerwonogłowa i rybki z Amazonki o wielkości od 5-25 cm.Czy byłyby pomiędzy nimi jakieś problemy.Za odpowiedź dziękuje.

Pietrowe terrarium pustynne

07 sierpnia 2011 - 14:06

witam!mam takie pytanie.czy mozna wysokie terrarium pystynne podzielic na kilka pieter(przy uzyciu kilku plyt ze szkla lub z OSB) dla malych, pustynnych gekonow(Tropiocolotes ssp., Ptenopus ssp. itp) i gdzie by mozna umiescic lampke(lub lampki)?za odpowiedz z gory dziekuje.






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.