Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Helmanski3456

Użytkownik od 31 lip 2011
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny wrz 19 2011 15:46

Moje tematy

Kupno ptasznika na prezent.

18 września 2011 - 16:04

Witam, mój siostrzeniec ma 15 lat, i hoduje ptasznika białokolanowego, jest to jego pierwszy i jedyny ptasznik.
Jego rodzice zgodzili się abym kupił mu drugiego ptasznika na urodziny, i zastanawiam się jakiego wybrać .
Zastanawiałem się nad kilkoma pająkami i chce żebyście pomogli mi wybrać dla niego prezent ; )
wybrał bym sam aczkolwiek widzę że sporo jest tu 14-16 latków którzy są w jego wieku i chce właśnie aby to oni napisali co chcieli by dostać na 2 ptasznika : )
Starszych terrarystów też proszę o wypowiedzi ; D

Ptaszniki do wyboru :

-Brachypelma vagans L7 (samica)

-Grammostola pulchra L6 (samica)

-Nhandu chromatus L7 (samica)

-Brachypelma boehmei L3 (nieokreślona)

-Brachypelma albiceps L2 (nieokreślona)

Są to ptaszniki ze sklepu Jakuba Skowronka .
Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje : >

Muszki w Terrarium

17 września 2011 - 14:08

Witam, w terrarium mojej Gieni są maleńkie muszki, wiecie może jak tego się pozbyć, czy np lep na muchy nie zaszkodzi ptasznikowi?

Ptasznik zjadł Kota - To nie żart.

14 września 2011 - 21:09

To do czego dzisiaj doszło przeszło moją wyobraźnie.
Mam anginę, więc leżałem sobie w salonie, gdy przyjechała moja ciocia, z prawie 5 tygodniowym kotem.
Mój ptasznik, był w w pudełku po butach przykryty przeźroczystym pudełkiem.
Po okazaniu przez moją ciocie kota rodzinie, dała go do mojego pokoju by ten jej nie przeszkadzał, spałem właśnie gdy usłyszałem :krzyk, rajban, płacz i długo by tu wymieniać.
Jak się okazało kotek wdrapał się na moje łóżko i złożył wizyte ptasznikowi.
PTasznik był w pudełku ponieważ terrarium schło (robiłem ścianki, kryjówkę, malutki stawik).

Czy kot nie zaszkodzi ptasznikowi?

Opis Eresus sp.

10 września 2011 - 21:16

Witam, chciałbym się dowiedzieć coś o "Eresus sp z m" .
Proszę o komentarze i cenne informacje : ?

Tytuł "Opis pająka : >" nie wskazuje na to o jakiego pająka chcesz spytać a to utrudni znalezienie tego postu przyszłym szukającym! //Beliar

Ptasznik Białokolanowy L9 - Mała myszka

21 sierpnia 2011 - 19:25

witam, szukałem podobnych tematów na FAQ, znalazłem ale powiem szczerze że nie dowiedziałem się zbyt dużo z tego co znalazłem.
Mianowicie wyjeżdżam na 4-5 tygodni, wrócę bodajże między 30 września a 5 października i chciałem ptasznikowi podać Myszkę małej wielkości,
aby mógł sobie przeżyć spokojnie naszą rozłąkę :) Ptasznik ma około 5 dc .
co wy o tym myślicie?






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.