mam promiennik i jest spokojnie 35 stopni tylko ze agama w tym miejscu prawie w ogóle nie przesiaduje nie wiem czy nie jest to wina tego ze promiennik jest ustawiony na samym dole terrarium ??
okey dzisiaj przeniosę promiennik na wyższy poziom ;] a jeszcze proszę mi powiedzieć czy ten basenik może zostać na dole w terrarium ?? Dzisiaj pierwszy raz od jakichś paru dni widziałem agamke rano w basenie ;]
tak ma witaminki razem z wapnem tak mi polecili w zoologicznym a nazwa tego to vigorept firmy tropical. Dziś agama zjadła już 2 świerszcze takie fajne ok 2,5 cm jeszcze jeden skacze kolo niej a ona tylko patrzy na niego ale może się skusi ;d uvb tez ma oczywiscie ;] i świecę światełko w terra od godzinki 8.00 tak do 21 max 22
no ja niestety nie jestem teraz w stanie bo pracuje od 4 rano do 7 i wracam coś przed 8 rano to jej zapalam światełko w takim razie zostawię do 20 i koniec tego dobrego ;p widzę ze szaleje już po terrarium i kupę dość pokaźna nawet dziś zrobiła pozdrawiam :0 aha własnie jeszcze chciałem dopytać, po czym poznam ze bd zmieniać skórkę ??