Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Dymek27115

Użytkownik od 01 gru 2010
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny gru 02 2015 15:01

Moje tematy

Scynk Krokodylowy gdzie kupić i jakie ceny.?

26 stycznia 2013 - 19:26

Tak jak wyżej gdzie mogę takie dostać i jakie są ich ceny.?

Terrarium 225x35x35, jakie możliwości do niego. Pomocy ;)

24 stycznia 2013 - 11:19

Witam mam możliwość dostać od kolegi akwarium o wymiarach jak wyżej(dł x sz x wys) które łatwo może zamienić w terrarium problem jest w tym czy mam możliwość zamontowania sie w nim z jakiś gadem, hoduję ptaszniki miałem stycznośc z wężami i różnymi jaszczurkami jak i żółwiami. Chiałem zrobić z tego terrarium tropikalne w całości bo żadne podziały jak dla mnie nie wchodzą w grę, co byście mi doradzili i czy jest wogóle sens kombinować z taką szerokością.? Bardzo proszę o propozycje ;)

Terrarium oceńcie, dordźcie;)

24 czerwca 2012 - 20:02

Witam ostatnio stowrzyłem takie oto terrarium ma ono wymiary 60/30/35 Dł/sze/wys planowałem wsadzić tam dorosłą samicę L.parahybana zastanawiam sie tylko czy wystrój będzie jej odpowiadał i czy nie zniszczy mi tego bo sie trochę napracowałem. Mam możliwość wsadzenia tam innego pająka i tu proszę was o poradę co zrobić, czy cos zmienić w wystroju i mile widziana jest także ocena mojej pracy. [/size]Dodany obrazekTerra 1Dodany obrazekTerra 2Dodany obrazekTerra 3






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.