Witam, zmuszony jestem sprzedać praktycznie nowe terrarium z płyty meblowej w kolorze wenge o wymiarach 140dł x 86gł x 70wys, wolnostojące na 4 stopach o wysokości 40cm. Terrarium w stanie idealnym, profesionalnie wykonane(zabezpieczone krawędzie, podłoga terra itd.) Wyposażone w kabel grzewczy 25W z termostatem, lampe żarówką dzienna + czasowy wł/wył., termometr, wilgotnościomierz, duży konar, basen i wszystko co potrzebne do obsługi terrarium.
W terrarium mieszka w tej chwili samiczka boa constrictor- ładnie ubarwiony pastel ur. 10 lipca 2010 o dł.240cm i wadze ok. 10kg.
Wyjątkowo spokojna, nie syczy, nie kąsa - bez obaw można manipulować w terraium lub brać ją na ręce (oczywiscie na weża papiery są).
Dodatkowo hodowla szczurów dumbo, rex, fuzzy (jeszcze jakieś 15 szt.) w 4 pojemnikach t3.
To wszystko wyceniam na zaledwie 800zł (do uzgodnienia) - kosztowało mnie o wiele wiecej czasu i pieniędzy.