na naszych łąkach pewnie nie, ale w sklepach już tak, młoda, myta, świeża, gotowa do podania i po 3 zł za pół kilo więc znośnie pytanie tylko czy może być jako dodatek do diety np. pół na pół z roszponką?? jako jeden z posiłków?
Piotr_wwa
Użytkownik od 18 paź 2010W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny lip 12 2013 20:27