Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


kometaa1

Użytkownik od 07 cze 2010
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sie 20 2014 15:32

Moje tematy

Lotopałanka - zamiana zwierzątek

28 lipca 2014 - 18:09

Witam wszystkich czytających

 

Posiadam już od dłuższego czasu lotopałanki mam stadko liczące 6 osobników tj. 4 dorosłe i dwie małe lotki nie całe 2 miesiące mają około 3 tyg. temu otworzyły oczy, jedzą już same itp.

 

Są bardzo ruchliwe i za bardzo nie mogę ocenić ich płci, wydaje mi się, że są to samce.

 

Chcę dowiedzieć się kto z was posiada własne lotopałanki i może udzieli mi rad np. w karmieniu, diety, które przyczynią się do poprawy warunków moich i Twoich lotopałanek.

 

Następnie jak w temacie czy jest ktoś kto chciałby się zamienić lotopałankami np. samczyk za samiczkę, w jakiś sposób moglibyśmy się dogadać, ponieważ przydała by się inna krew w hodowli ponieważ nie chce mieć pokrewieństwa.

 

Proszę kontakt.

 

Adrian 







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.