Ma ciasnego kokosa, na fotkach terra go jeszcze nie ma. Kilka razy w nim był. Teraz to podejrzewam, że szykuje się do wylinki bo zrobił się matowy, a dodatkowo w kwiatkach jest wilgotno
P.s. temperaturę trochę zmniejszyłem
jacek_zoo
Użytkownik od 07 maj 2010W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny maj 31 2026 20:20


Znajdź zawartość
Mężczyzna
