Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Kuba3

Użytkownik od 02 maj 2010
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sty 27 2015 15:39

Moje posty

W temacie:Akwarium 150x60x50 dla Pelomedusy

27 stycznia 2015 - 00:28

Witam żółw ma dokładnie 6 lat i najprawdopodobniej pochodzi z odłowy twierdze tak ponieważ jest bardzo "dziki"

i płochliwi cały dzień siedzi w swojej ciemnej kryjówce a wychodzi dopiero gdy zgaszam światło w akwa podobnie sprawa

wygląda z pokarmem z pęsety je tylko swoje rarytasy czyli małże z cerfula stynki i piersi z kurczaka chodź to ostatnie dostaje sporadycznie.

 

Co do głębokości zalane jest około 40 cm i nie zauważyłem żeby miał jakieś problemy z pływaniem czy wynurzaniem

się a tym bardzie jest w akwa duży korzeń oraz łodygi rośliny po których żółw może swobodnie sie wspomóc.

 

Co do ryb to żółw chyba sobie je odpuścił o dziwo wogóle na nie nie poluje może dlatego ze cały czas ma dostęp do ślimaków żabek (Karlików szponiastych) a jedyne ryby jakie

je to mrożone stynki.

 

Mateusz napisałeś tez że to akwarium pasuje do Pelusios castaneus  orientujesz się może czy te dwa gatunki można trzymać razem ?


@Boa1982  Co do filmu wiem jest słabej jakosci i tak jak dobrze zauważyłeś nagrany telefonem nie długo postram sie nagrać nowy w poziomie to wstawie linka 

Pozdrawiam.







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.