Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


kamil785

Użytkownik od 12 kwi 2010
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sty 28 2013 12:16

Moje tematy

ospala agamka

09 stycznia 2013 - 20:08

witam. przez ostatnie pare dni moja agamka jest ospala i siedzi caly czas w jednym miejscu. czasami zje a czasami nie i tam gdzie sie polozy spac to potrafi siedziec nawet caly drugi dzien lub raz zmieni miejsce. wode witaminy dostaje normalnie. cos z nia moze byc nie tak czy moze chce zimowac?
mam ja od kwietnia 2010 roku. wymiany terra jak dla doroslego osobnika. swietlowka i lampa uvb i zarowka grzewcza

jak zrobic kolor piaskowy

11 grudnia 2012 - 19:49

witam wszystkich. jestem w trakcie budowania drugiego nowego terra dla mojej agamki. w poprzednim dodalem dwa pigmenty piaskowe ale kolor podobny do ciemno zielonego. teraz chcialbym zeby wyszedl kolor piaskowy.
terra 120x60x50 .
zaprawa po wyschnieciu jest siwa, jakich kolorow pigmentow dodac i w jakich proporcjach?






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.