Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Nephilim

Użytkownik od 30 paź 2009
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sie 02 2010 22:14

Moje tematy

Kupię jednodniowe myszy

16 marca 2010 - 00:30

Kupię większe ilości myszy jednodniowych 20-40. Odbiorę je tylko w Warszawie. Cena do uzgodnienia

Kopulacja hybryd

22 stycznia 2010 - 22:47

Witam, chciałem się zapytać czy hybryda np. lampropeltisa sinaloae ze zbożówką lub cos w tym stylu jest w stanie kopulować z inna normalną zbożówką/lampropeltisem?
Dziekuję i pozdrawiam.

Użytkownik kandB to oszust!

18 stycznia 2010 - 19:58

Witam, chciałem napisać w sprawie użytkownika kandB. Zdziwiłem się, gdy zobaczyłem najpierw ofertę w dziale Oddam ( https://www.terrarium.pl/topic/217262-oddam-gekony-lamparcie-harem/ ), niby jakiś znajomy oddaje gekony lampracie. Po czym wchodzę w dział kupię i co widzę https://www.terrarium.pl/topic/217268-gekony-warany-modliszki/ ten sam użytkownik chce kupić gekony lamparcie.. coś mi nie gra więc napisałem do osoby, której telefon został podany jako oddającego geki. Zapytałem się czy to jego znajomy zamieścił ofertę, czy geki zdrowe, kiedy można by je odebrać itd. po czym otrzymuję wiadomość "Niestety to jest oszustwo. Nie mam żadnych gekonów ani nawet konta na tym forum. Prosiłbym o zawiadomienie administratora w tej sytuacji. Dziękuję i pozdrawiam."
Tak więc informuję, aby więcej osób nie zawracało temu kolesiowi tyłka, bo raczej dużo chętnych jest na 6gekonów. Jest to chamstwo ze strony użytkownika kandB i proszę administratorów o podjęcie jakieś decyzji jak np. danie mu żółtej/czerwonej kartki.
Pozdrawiam Marcel

Kupię węże na giełdzie w Wa-wie

17 stycznia 2010 - 21:33

Kupię zbożówki jakiejś ciekawej odmiany kolorystycznej lub jakieś lampropeltisa, czy coś w tym stylu(byle by nie większe niż ~150cm. Samca i samice płeć nieważna, najlepiej młode ~40-50cm. Kontakt PW, mail: schabingerm@o2.pl lub GG: 7682816. Cena maksymalna to 200zł. Odbiorę zwierze na giełdzie w Warszawie.

Kupię węża!!

06 stycznia 2010 - 15:24

Kupię zbożówkę jakiejś ciekawej odmiany kolorystycznej lub jakiegoś lampropeltisa, czy coś w tym stylu(byle by nie większe niż ~150cm. Interesują mnie jedynie zdrowe zwierzęta, miło widziane jeśli by były oswojone. Wiek i płeć nieważna, aczkolwiek nie mogą być to jakieś stare 10-letnie osobniki. Kontakt PW, mail: schabingerm@o2.pl lub GG: 7682816. Cena maksymalna to ~200zł. Odbiorę zwierze tylko w Warszawie.






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.