Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Dzanger

Użytkownik od 23 wrz 2009
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny mar 13 2010 11:53

Moje tematy

Sprzedam terrarium dla agamy brodatej 120x60x60

22 września 2010 - 07:52

Witam,sprzedam terrarium robione z myslą o agamie brodatej,do wykończenia z zewnątrz.Wewnątrz jest skończone i obite korkiem,podłoga jest pociągnięta impregnatem.
Cena to 450zł
http://allegro.pl/terrarium-120x60x60-dla-agamy-i-nie-tylko-tanio-i1230369457.html
GG:4046889

Problem przy wylince

05 marca 2010 - 17:26

Witajcie,moja agamka około 2 tygodnie temu miała wylinkę.Już wszędzie jej zeszło,ale na pyszczku po jednej stronie cały czas ma i to nie chce zejść.Można jej jakoś w tym pomóc, czy zejdzie to z następna wylinką?

Pierwsze terrarium dla Agamy Brodatej

05 marca 2010 - 13:25

Witajcie,jakiś czas temu postanowiłem zrobić własne terrarium dla mojego Brodacza.Lecz dopiero teraz wstawiam fotki,co prawda nie ma ich zbyt wiele ale zawsze lepszy rydz niż nic.

Wymiary terra:120x60x60
Kosztorys:

Płyty wiórowe:140zł
Korek prasowany:60zł
Prowadnice do szyb:20zł
Szyby plexiglas:Coś około 50zł
Kratki do wentylacji:2x6zł
Klej polimerowy:0zł(był już w domu)
Halogeny:0zł(były już w domu)
Kamień piaskowy:0zł( z działki:D)

Płyty poskręcałem tak zwanymi "L(elkami)"
Dodany obrazekTerra

Dodany obrazekTerra
Tu już pomalowana podłoga lakierem brązowym,oraz poprzyklejany korek prasowany i zrobiona wentylacja.Podłoga wygląda lepiej bo dałem jeszcze chyba ze 2 warstwy więc jest ciemniejsza.

Dodany obrazekTerra
Po zamontowaniu całej elektryk.

Dodany obrazekTerra
Sprawdzanie elektryki na razie same halogeny.

Dodany obrazekTerra
Efekt końcowy,nie wiem czemu to zdjęcie wyszło tak jasne.

Jest to moje pierwsze terrarium,chętnie bym coś dodał/zmienił lecz nie wiem co.
Jeśli macie jakieś sugestie śmiało piszcie.

Dziwne zjawisko

17 lutego 2010 - 20:31

Witajcie,od dzisiejszego rana,moja agamka/agamek,dziwnie się "puszy".Tzn. dostaje tą jakby bulwę pod brodą. Pierwszy raz coś takiego u niej zaobserwowałem.Robi to przez caly dzień.Co chwile,wszystko jest super biega sobie itp. i nagle coś takiego i trzyma z 10min.I znów wszystko normalne.Czym to może być spowodowane??

Kupno Agamki a jej wiek

14 listopada 2009 - 16:03

Witam,jeśli taki temat już był to sorry bardzo.Chciałbym zakupić agamke,sprzedawca mówi że agamke można wziąć jak ma tydzien lub dwa.Ale dziś byłem w Kakadu to sprzedawczyni mówiła że musi mieć około 2-3 miesięcy.I tu nasówa się moje pytanie.Jaki musi być wiek agamy aby można było ją kupić?






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.