Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


pawel_burzik

Użytkownik od 16 mar 2009
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny mar 22 2009 21:25

Moje tematy

Budowa Terrarium dla Legwana Zielonego

16 marca 2009 - 18:51

Witam

Jestem nowy na forum i chciałbym zbudować dla mojego przyszłego Legwana przytulne gniazdko w moim pokoju. Terrarium było by umieszczony blisko ściany z rurami które biegną ku łazience, i na spadzie dachu. O otóż mam pytanie czy moje Terrarium może być tak zbudowane i jak musiałbym umieścić wentylacje w Terrarium ponieważ lewa ściana terrarium byłaby "zablokowana" ścianą mego pokoju. Podam "projekt" mego terrarium wraz z objaśnieniem. I moje pytanie brzmi czy taki projekt może być i co mogę do niego włożyć. Dodam też że nie będę robił drugiego bo chce żeby te co zrobię było też dla dużego osobnika.

Dodany obrazek

Ta czarna kreska to miałby być wyjmowany pojemnik z wodą takie małe jeziorko. No i proszę napisać czy takie coś jest realne do zrobienie i czy Legwan dobrze by się czuł. Dodam że mieszkam na "wsi" takie miasteczko :] Jeszcze jedno ten kwadrat to jest tylko szerokość , w moim mniemaniu od ścianki koło ściany do ścianki zewnętrznej, a ten większy to widok z boku.






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.