Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Ajatollach

Użytkownik od 13 lis 2008
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny lut 17 2011 18:49

Moje posty

W temacie:regius boi sie jesc

19 sierpnia 2010 - 11:44

tego węża mam od dwóch lat i nigdy nie miałem z nim problemów.jadł wszystkie rodzaje karmówki jakie mu podawałem, także chomiki. może ktoś spotkał sie z podobnym przypadkiem i wie co zrobić.domyślam się że zmiana karmówki może pomóc ale zaczekam na Wasze zdanie na ten temat

W temacie:regius boi sie jesc

19 sierpnia 2010 - 12:18

szczerze wątpie w to że nie jest głodny ale za jakiś czas okaże się

W temacie:regius boi sie jesc

19 sierpnia 2010 - 15:35

założyłem ten temat bo dziwne mi sie wydalo że wąż atakuje a nie dusi, nigdy tak nie robił.dzięki za odpowiedzi
pozdrawiam

W temacie:Boa z ADHD

14 lutego 2011 - 20:14

Niczego nie bój się. Twój wąż pewnie ma charakter uciekiniera podobnie jak mój regius który od ponad 2 lat szuka sposobu na ucieczkę a przerwy robi tylko na 1-2 dni po karmieniu. 3 razy nawet udało mu się.

W temacie:Płeć karmówki a apetyt regiusa

14 lutego 2011 - 20:16

Też tak mi się wydawało ale kilka razy zrobiłem test na to. Najpierw dałem mu samice której nie zjadł potem samca i od razu go chapną






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.