Witam, jeśli takie tematy były, to przepraszam (ja w każdym razie nie znalazłam). Będę za niedługo posiadaczka tego gekona i chciałam zapytać jakie podłoże będzie dla niego najodpowiedniejsze? Z racji faktu że jest prosty w hodowli, wnioskuje że przeżyłby na wszystkim co mu wrzuce, no ale chciałabym żeby miał najdogodniejsze warunki. Zaznaczam że to będzie młoda około miesięczna gadzina. W opisie przeczytałam że występuje na terenach półsuchych południowego Madagaskaru. Mogę trzymać go po prostu na piasku, nie będzie go wcinał? Czy lepiej włókno kokosowe, ale suche pyli, a warunki dosc suche. Może jakieś mieszanki? Doradźcie. Pozdrawiam
Witam, przeszukałam forum, ale nie znalazłam odpowiedzi, może mi ktoś powiedziec czy jednego pictusa moge trzymać w terrarium o wymiarach: 30x25x20cm, dł x szer x wys (docelowe terra). Jeśli nie, to jakie minimalne wymiary potrzebuje jeden osobnik, lub jakie inne gatunki gekonów polecacie do takiego terra? Dziekuje bardzo za pomoc, pozdrawiam.
Skończyły mi się maczniki, a w sklepach na razie nie ma i chciałam się spytać czy mogę dać mojemu gekonowi coś zamiast maczników i jakichkolwiek owadów??
Mogę wysłać go pocztą polską na odpowiedzialność kupującego, koszt wysyłki wg cennika poczty (priorytet, bądź przesyłka na specjalnych warunkach). Jednak najbardziej preferowałbym odbiór osobisty na terenie Bełchatowa, Wrocławia, niekiedy Częstochowy.