Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


nikilauda

Użytkownik od 26 sie 2008
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny wrz 01 2009 13:16

Moje posty

W temacie:Kto ogdadnie?

22 września 2008 - 14:47

powiem szczerze ze bardziej mi zalezy na wyseksowaniu pajaka bo wiem ze z tymi wylinkami i wielkoscia bywa roznie dlatego jesli ktos jeszcze chce mi pomoc prosze o odpowiedzi gdyz jedna wypowiedzia ciezko sie sugorwac

W temacie:Kto ogdadnie?

23 września 2008 - 12:26

moim zdaniem L5


L5 jeszcze bylby nie wybarwiony :)

W temacie:oszukany!!!

03 października 2008 - 19:29

żeby dostać papiery na młode musisz mieć papiery na rodziców.


babka jestes pewny(a)??

W temacie:oszukany!!!

04 października 2008 - 08:09

Większość osób nie ma papierów na Brachypelmy, a jeśli sprzedający nie powiedział że wyśle papiery to cię nie oszukał.

powiedzial ze ma te papiery a pozniej zero kontaktu.

W temacie:dwa pytania zwiazane z zaświadczeniem o urodzeniu w niewoli

14 października 2008 - 17:06

Ok dzieki ale jesli mam dokumenty na rodziców i są wporzo wiec jesli sam wystawie takie zaświadczenie o urodzeniu w niewoli to nie powinienem miec problemow prawda? a jesli o te kary co wspomniales to sa to kary jakiego rzędu?
pzdr.






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.