Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


psycho_boy

Użytkownik od 03 lut 2008
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sie 29 2008 04:58

Moje tematy

Boehmei rozpoznanie

22 sierpnia 2008 - 08:26

Tak jak w temacie, czytałem dużo na temat rozpoznania płci u ptaszników ale nie moge do dziś rozpoznac ;/ Pajączek L6, boehmei, chłop czy dziewczyna? Za pomoc wielkie dzięki :)

uciekł kędzierzak

09 kwietnia 2008 - 14:33

Spierniczył cwaniak jeden no (L5) szukam go tydzień już, wkurzył mnie ostro dlatego juz wczoraj zamowilem innego pajaczka Boehmei xp jak wróci to bedzie miał najwyżej zajete terrarium ;p ech ech

Jad ptasznika

08 lutego 2008 - 20:40

Jeśli jestem prawdopodobnie uczulony na jad pszczoły i osy ( po ostatnim ukąszeniu w lato bylem w szpitalu bo dostalem ostrej wysypki) to mogę byc uczulony na jad ptasznika kędzierzawego? Jakiś ziomus wczesniej pisał ze on jest uczulony na jad i włoski wyczesywane, czy wogole mmozna byc uczulone na te włoski? pozdro.

pytanko-wielkosc terrarium

06 lutego 2008 - 22:04

Witam, kupiłem ptasznika kedzierzawego (L2) . Niedługo będzie miał wylinke. Zastanawiam się czy mogę go pzreniesc do terrarium w kształcie sześcianu o bokach 7x7x7, czy nie będzie ono za duże? sprzedawca wspominał costam ze gdy jest za duze to pajak moze 'zdziczec' i zrobic sie agresywny gdy bedzie ono dla niego za duze.






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.