Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Darq397

Użytkownik od 24 kwi 2007
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny wrz 28 2007 21:06

Moje tematy

Proszę o rade.

02 sierpnia 2007 - 12:46

Witam wszystkich.

Chiałbym, żeby doświadczeni hodowcy wyrazili swoją opinię, a konkretnie:
przełożyłem swoją A.Geniculate do większego pudełka. Jednak wydaje mi się że jest ono dla niej trochę za duże. Dlatego chciałbym umieścić tam jakis mały przedmiot, coś za czym (bądź w czym) pająk mógłby się schować. Chciałbym wiedziec co może być tym przedmiotem. Jeżeli ten pomysł jest zły, to proszę o inne propozycje, co mógłbym zrobić żeby się tak nie stresowała.

Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

A. Geniculata - wylinka! :)

30 lipca 2007 - 10:53

Witam wszystkich. :)
Dzisiaj moja Gieńka przeszła wylinkę z L4 na L5! :)
Kolejny powód do radości :PP :)

Pozdrawiam :)

Moja Gieniucha! xD

12 czerwca 2007 - 14:49

Chciałem się pochwalić, że moja A. Geniculata przeszła wczoraj wylinkę na L4! :)
Dzisiaj zobaczylem jej pierwszą pajęczynkę :)
To mój pierwszy pająk i dlatego się tak cieszę :)

Pozdrawiam :)

Pierwsze karmienie....

30 kwietnia 2007 - 13:12

Witam.
Mam gienie l2 albo 3, jest 6 dni po wylince. Właśnie ją nakarmiłem kawałkiem larwy mącznika młynarka. Gienia rzuciła się na niego i złapała, ale na razie nie połyka. Trzyba go przytkniętego do 'buzi' i stoi w miejscu. Czy to normalne? Prosze o szybkie odpowiedzi. Z góry dzięki i sry, jeżeli nie doczytałem czegoś w FAQ.

Białe odnóża po wylince...

24 kwietnia 2007 - 18:54

Witam.
Jestem początkującym terrarystą, A. Geniculata to mój pierwszy pajęczak.
Kupiłem go w sklepie zoologicznym (wczoraj). Dzisiaj ptasznik miał pierwszą ALBO drugą (nie jestem pewien, nie pytałem ekspedientki) wylinkę. Przedtem, tuż po zakupie miał szare odnóża, natomiast teraz białe, wręcz przezroczyste. Czy wszystko z nim wporządku? Proszę o odpowiedz i ewentualne rady.
Z góry dziękuję.






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.