Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Matlo

Użytkownik od Dzisiaj, 04:45
W tej chwili Przegląda: SAMIEC Boa imperator Paraglow po...
Ostatnio aktywny Dzisiaj, 05:53

Moje tematy

Boa imperator

Dzisiaj, 05:20

Cześć wszystkim, przymierzam się do zakupu mojego pierwszego węża bo same ptaszniki już nie wystarczają hah. Głównym wyborem moim jest b.c imperator ale z tych mniejszych populacji tak do 150-160cm maksymalnie. Od kogo byście polecili nabyć takiego węża? Żeby nie było tak że kupię malucha a finalnie urośnie mi do 2.5m ????
Jak macie też jakieś wskazówki co do aranżacji/budowy terrarium to też z chęcią przyjmę :)






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.