Skocz do zawartości
Masz wyłączony javascript. Niektóre funkcje mogą nie działać. Proszę włączyć javascript aby mieć dostęp do pełnej funkcjonalności.
cybul1973 nie posiada jeszcze znajomych.
13 maja 2026 - 10:24
Cześć,
miałem lokatora, który z dnia na dzień się wyprowadził i zostawił 7 terrariów z wężami. Jeden na pewno to boa dusiciel 4-letni (są papiery) , jeden wąż zbożowy a reszta nie wiem. Chciałbym się tego pozbyć. Proszę o pomoc.
Węże są w Gdansku