Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Dreamfyre

Użytkownik od 13 gru 2023
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sty 11 2024 22:47

Moje tematy

Czy znajdę w krajowej hodowli Eurydactylodes agricolae?

08 stycznia 2024 - 22:21

Witam. Czy obecnie dostępne są w hodowli na Polskim rynku osobniki z gatunku Eurydactylodes agricolae? Jeśli tak, ile mniej-więcej kosztowała by jedna sztuka?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Szukam młodej samiczki Chromatopelma cyaneopubescens w okolicach Targówka

15 grudnia 2023 - 13:52

Witam. Poszukuję samicy Chromatopelma cyaneopubescens w młodym wieku (najlepiej po 4-5 wylince, ale dorosłe też zaakceptuję). Interesuje mnie odbiór w okolicach Targówka, lub w zbliżonych dzielnicach Warszawy. O ile wszystko się uda, będzie to moje pierwsze utrzymywanr zwierzę bezkręgowe. W razie, gdyby ktoś spełniał wymagania podane przeze mnie wyżej, proszę pisać :-)

Jakie zwierzę polecacie do terra 29,5×29×29cm?

14 grudnia 2023 - 15:40

Witam. Poszukuję niewielkiego gada, który mógłby spokojnie mieszkać w zbiorniku o podanych powyżej wymiarach (miejsce dostępne mam jeszcze jedynie na zbiornik wyższy o około 20-30cm, modyfikacja innych wymiarów nie wcgodzi w grę ze względu na brak miejsca). Mam na myśli głównie gady lądowe, bądź nadrzewne, niewielkich gabarytów (które czuły by się komfortowo w tak małym zbiorniku). W swoim posiadaniu mam samicę regiusa orange dream, oraz samicę mahoniówki het albino, a do niedawna posiadałam również parkę gekonów lamparcich (oba zmarły ze starości kilka lat temu) więc mam już doświadczenie zarówno z wężami, jak i z jaszczurkami.

Jaki wąż do terrarium 29,5×29×29cm?

13 grudnia 2023 - 22:36

Witam. Tak jak w temacie, szukam niewielkiego węża do mojego małego terrarium po świętej pamięci już parce gekonów lamparcich. Możliwe, że dostępna przestrzeń pozwala mi na wydłużenie wymiaru wysokości o ok 25-30cm, lecz rezty wymiarów nie da się rozszerzyć, ze względu na brak miejsca w pokoju.
Dodam iż w terrarystyce nie jestem aż tak nowa. Oprócz dwójki gekonów lamparcich (obecnie oba odeszły ze starości), posiadam samicę węża mahoniowego (odmiana normalna, tyle że het albino) oraz młodą samicę pytona królewskiego odmiany orange dream, także miejsca pozostało mi niewiele...
Proszę o poważne odpowiedzi :-) Wymiary, które podałam powinny wystarczyć na komfortowe życie DOROSŁEGO węża (jak wspomniałam wyżej, możliwy jest zakup wyższego terrarium, jednakże terraria o większej długiści, czy szerokości odpadają, więc jestem otwarta też na niewielkie gatunki nadrzewne, o ile nie są zbyt "delikatne" w obsłudze).


© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.