Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Gekon_Gacek

Użytkownik od 03 lip 2023
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny paź 08 2023 12:05

Moje tematy

Ekipa sprzątająca dla gekona orzęsionego

30 lipca 2023 - 10:35

Cześć. Mam w planach urozmaicić terrarium (40x40x60) z Gekonem orzęsionym i dołożyć ekipę sprzątającą w postaci, Porcellio laevis Dairy cow. Będę miał zestaw startowy w ilości 20 szt prosionków. Czy powinienem dodać wszystkie naraz do terrarium? Czy utworzyć osobny zbiornik i zasiedlać terrarium sukcesywnie?? Boje się że jak prosionki zaczną się rozmnażać to będę miał tam istne Kongo i duży problem. Proszę o podpowiedź:)

Gekon orzęsiony a porcellio laevis orange

28 lipca 2023 - 09:03

Witam. Mam terrarium bioaktywne z żywą roślinnością. Jako ekipę sprzątająca zatrudniłem już skoczogonki i stonogi tropikalne. Ale jest ich bardzo mało. Czy mogę dorzucić do terrarium "porcellio laevis orange", Jak zareaguje gekon? Ma ktoś takie prosionki w jednym zbiorniku z Gekonem? Czy lepiej dorzucić większą ilość skoczogonki i stonog tropikalnych?






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.