Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


azrooh

Użytkownik od 15 lip 2022
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sie 18 2022 17:44

Moje posty

W temacie:Mleczna woda w akwarium

18 sierpnia 2022 - 17:46

wiem że temat stary, ale na przyszłość: żwirki i piaski najpierw zawsze dokładnie wypłukaj wodą letnią kilku/kilkunasto krotnie. Żółwiowy taki syfik w wodzie może nie zaszkodzi, ale z rybami troche inna bajka. Jak masz filtr to i tak powinno zejść po paru dniach, ale ładniej wygląda jak jest od razu klarowna woda. 
Pozdrawiam   :E


W temacie:Karaczan madagaskarski

18 sierpnia 2022 - 17:22

Okazało sie że faktycznie uciekł, nie wiem jakim cudem to zrobił, bo widocznie musiał być naprawde mądry że zamknął za sobą pokrywę dla niepoznaki xD Nie wiem gdzie sie schował do teraz i nadal mnie to zastanawia, może faktycznie w jakąś szczeline wlazł i sobie tam żył, bo jak mówie pod meblami i za meblami go nie znalazłem. Stworzenie niestety martwe po miesiącu znalezione zostało pod kaloryferem rano, troche zmaltretowany, podejrzewam że po takim czasie wyszedł w poszukiwaniu jedzenia, nie wiem, a pies widząc duże ruszające się coś zrobił sobie z niego zabawke. Szczęście w nieszczęściu, bo znaleziony, ale niestety martwy, dobrze chociaż tyle że pies go nie zjadł tylko sie pobawił, bo szczerze nie mam pojęcia (choć podejrzewam ze nie), ale chyba taki wiekszy robak mógłby mu zaszkodzić. 
Także przestroga dla innych początkujących terrarystów: dawajcie ciężką pokrywe lub coś na niej kładźcie cięższego bo wbrew pozorom karaczan madagaskarski posiada siłe podniesienia takiej i łatwej ucieczki, ano i sprawdzajcie swoje terraria bo są one również einsteinami wśród robaków xD© 2001-2023 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.