Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


21michal21

Użytkownik od 12 lut 2022
W tej chwili Przegląda: Regiusy cb22
Ostatnio aktywny Dzisiaj, 13:28

Moje tematy

Wąż nie może wyjść z kryjówki

19 marca 2022 - 13:06

Cześć, mam problem. W terrarium mam taką jakby jaskinie, która była przeznaczona dla młodego regiusa. Jakiś czas temu młody się przeprowadził a na jego miejsce dałem większego, a jaskinie zaplombowalem (prowizoryczne), żeby gad się tam nie próbował wciskać. Dziś wstaje, patrzę, a sukinsyn cały tam wlazł (przez otwór widać mu tylko grzbiet). Czy jak wszedł, to da radę wyjść? Ile czekać? Do jutra rana i liczyć, że w nocy wyjdzie? Czy może już teraz rozwalać tą kryjówkę?


Czy pyton tygrysi jest niebezpieczny?

13 marca 2022 - 15:25

Cześć, tak się zastanawiam, czy pmb jest w jakimś stopniu niebezpieczne. Tzn, czy byłby w stanie coś zrobić dziecku? Może nie, że by je zjadł, ale czy mógłby udusić? Pytam teoretycznie, czy jest to możliwe.

Czy to jest wylinka?

10 marca 2022 - 23:15

Cześć, czy to wam wygląda na wylinkę? Kupiłem węża w niedzielę i hodowca powiedział, że jest w trakcie wylinki, jednak jak do tej pory w jego wyglądzie niewiele się zmieniło. Wylinka? Czy może choroba, lub jakieś uszkodzenia mechaniczne? Jeśli wylinka, czy to normalne, że wąż przez 5 dni ma taką jakby startą, szorstką skórę i nic się dalej nie dzieje

Przekazanie węża do hodowli

10 marca 2022 - 16:28

Kupiłem węża na giełdzie od gościa, który kupił od hodowcy zza granicy. Wąż już jest zarejestrowany i się zastanawiam co muszę zrobić, żeby go przekazać dalej. Czy mam wyrejestrować i dać mu dowód pochodzenia zwierzęcia, czy coś jeszcze mam zrobić?

Pyton zaczął jeść, ale nie zjadł

02 marca 2022 - 23:48

Dałem dzisaj młodemu pytonowi mrożona myszkę i ten złapał ją udusił, zaczął połykać, ale ją nagle wypuścił, a później pilnował jakby tej myszy cały czas. O co może chodzić? Była bardzo dobrze rozmrożona i wielkości najgrubsze to miejsca u węża.


© 2001-2022 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.