Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Jakub14

Użytkownik od 30 lis 2020
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny Wczoraj, 12:26

Moje posty

W temacie:Giełda Kraków

29 kwietnia 2021 - 12:55

Kraków 9.05.2021 zamiast giełdy w Toruniu, zmieniła się też lokalizacja giełdy w Krakowie. Zaraz postaram się zaktualizować wszystkie kalendarze na TCP

Ale ta giełda która była zaplanowana na 02.05.2021 w Krakowie to jest ta sama 09.05 czy jak? Bo już zakupiłem bilet na tę giełdę drugiego, więc czy jak pojadę z tym biletem do Krakowa  dziewiątego to czy mi przyjmą ten bilet czy odeślą mnie z kwitkiem?


W temacie:Witam, moja phelsuma nie może utrzymać ogona w pionie siedząc głową w dół.

28 kwietnia 2021 - 08:33

Witam, mam podobny problem tylko, że z gekonem orzęsionym co ciekawe jednemu z moich gekonów zwisa tak samo ogon a drugiemu nie, dodam że temu pierwszemu tak ten ogon zwisał już w zoologu w którym go kupowałem (Varan we Wrocławiu, więc nie w zoologu w którym nie mają pojęcia o gadach). Oba gekony się "dogadują" np. śpią razem mimo dużej ilości kryjówek, więc nie ma tak że jeden z gekonów jest zdominowany, karmione są świerszczami posypanymi calcium oraz papkami dla gadów, więc suplementacja też jest raczej dobra, nasuwa się pytanie czy mogę coś z tym fantem zrobić czy raczej nie da się nic zrobić?

Zadaje to pytanie tutaj żeby nie tworzyć nowego tematu :)


W temacie:Jaka jaszczurka do pionowego terrarium

26 kwietnia 2021 - 12:28

przepraszam, cały czas myślałem o gekonach lamparcich, a nie orzęsionych. orzęsione jak najbardziej można trzymać razem. nie wiem dlaczego tak sie pomyliłem :wacko:

Lamparcie też możesz trzymać w haremach lub same samiczki ;)


W temacie:Jaka jaszczurka do pionowego terrarium

26 kwietnia 2021 - 12:06

też nie polecam takiego rozwiązania, chociarz można, ale ja bym tak nie robil

to prosiłbym cię o niewprowadzanie ludzi w błąd pisząc że nie powinno się czegoś robić, a jest to tak naprawdę tylko i wyłącznie twoje zdanie na dany temat (które jest błędne bo pewnie każdy hodowca tych gadów powie ci że można je trzymać w haremach) ;) 


W temacie:Jaka jaszczurka do pionowego terrarium

26 kwietnia 2021 - 11:16

kameleon jemeński, gekon toke. 

 

nie powinno sie trzymać ich w stadach

Można trzymać  orzęsione razem, a tym bardziej w takim dużym terrarium. Możesz trzymać np. 1 samca 2 samice lub 2 samiczki tylko muszą być tej samej wielkości, czasem się zdarzają samiczki bardziej terrytorialne i wtedy jest problem, ale to jest rzadkie zjawisko ;)


© 2001-2021 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).