Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


lola

Użytkownik od 21 lis 2005
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny lis 26 2005 21:48

Moje posty

W temacie:Problem z gryzieniem się żółwi wodnych...

21 listopada 2005 - 21:20

Tak to są żółwie czweronolice. A jeżeli nie chcę ich rozmnażać?? Czy one okres godowy mają cały rok? Na razie przeniosłam samca do innego akwarium, ale nie mam za bardzo warunków, żeby trzymać dwa akwateraria w domu.. :(( Ile średnio trwają takie gody??

Pozdrawiam

W temacie:Problem z gryzieniem się żółwi wodnych...

22 listopada 2005 - 11:01

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Rozdzieliłam na razie zółwie i poczekam, aż wygoja się łapki samicy. Wtedy spróbuję je znowu połączyć. Mam nadzieję, że tak za sobą zatesknią, że juz nie będą sie gryźć... Jak podglądałam je zawsze w akwatera, to wyglądały jakby tak się kochały, że żyć bez siebie by nie mogły a tu tak sie porobiło.. :(((
Pozdrawiam






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.