Skocz do zawartości

Nie lubisz reklam?  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Lillith

Użytkownik od 03 cze 2019
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny wrz 22 2019 08:32

Moje tematy

Świetlówki dla zbożówki

22 lipiec 2019 - 18:38

Cześć, tak jak już pisałem w poście o podłoże, mam nowe szkło dla węża, a razem z nim dostałem dwie świetlówki z philipsa - tu moje pytanie, używać ich (nie są żadne UVA, UVB), czy zrezygnować z nich, bo coś się może stać gadowi?
Niżej zdjęcia.

Warstwa podłoża do Terra dla zbożówki

20 lipiec 2019 - 11:44

Tak jak w temacie, z tego co wiem, substrat kokosowy jest niezbyt dla węży, bo mogą się zaczopować, zakopując się w nim - dostałem właśnie nowe, dosyć spore szkło i mam dla niego przygotowane bezpieczne ścinki kokosowe, jednak tu pytanie - czy wyłożyć chociaż bardzo cienką warstwę samego torfu kokosowego, żeby trzymał wilgoć, czy jednak odpuścić?

Patent na owocówki

14 lipiec 2019 - 00:29

Siemka, moje pytanie dotyczy tego, czy macie może jakiś sposób na karmienie (modliszek) owocówkami tak, by nagle nie było ich milion po całym domu?

Kupiłem dzisiaj w zoologu cały box kolonii i to nie pierwszy raz, kiedy nie miałem pojęcia jak się za to zabrać. Co z tego, że nie latają, skoro łażą szybciej niż cokolwiek. Ogólnie preferuję świerszcze, bo z tymi nie ma problemu jeśli chodzi o przyczepność do powierzchni pionowych, jednak kilka L1-L2 jeszcze nie są przystosowane nawet do ich wylęgu, dlatego zmusiłem się do tych muszydeł; uchyliłem małą część wieczka, nasypałem kilka, a tu nagle bum, jedno pół kolonii w boxie modliszki, drugie pół w pudle do karmienia i rozprzestrzeniają się po całym pokoju. Liczę na pomoc, bo zamiast cieszyć się z pory obiadowej moich dzieciaków, cały czas mam stresa, że będę miał plagę w domu.


Zamienię kraby na modliszki

09 lipiec 2019 - 21:13

Jak w temacie, maluchy Red Devila i Wampira najlepiej na maluchy Coronatusa lub Diabolica. Raczej odbiór osobisty na podkarpaciu, chyba że ktoś wyjaśni mi jak pakuje się kraby na wysyłkę, wtedy też jest możliwa, kontakt pw.


Identyfikacja gatunków krabów

07 lipiec 2019 - 15:39

Cześć, z miesiąc temu nabyłem dwa kraby w lokalnym zoologicznym, były podpisane jako wampiry, ale coś mi ich nie przypominają (bardziej jestem za Red devilami) dlatego pytam, by się upewnić. Drugie zdjęcie trochę gorsze, bo mała nie chciała wyjść spod kamienia, ale bardziej zależy mi na tym drugim.

© 2001-2020 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).