Skocz do zawartości

Nie lubisz reklam?  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


aep

Użytkownik od 04 sty 2019
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny maj 18 2020 17:07

Moje tematy

Dziwne zachowanie - demoluje terrarium

14 października 2019 - 01:10

Od kilku dni obserwuję dziwne zachowanie pająka - uparcie szarpie fragment (jeden konkretny) wyposażenia terrarium. Wcześniej nie zwracał na to uwagi poza wędrowaniem po nim... wygląda to tak, że „łapie” za fragment maty korkowej i siłuje się z nią, juz oderwał od ścianki (no dobra nie była jakoś mocarnie przylepiona bo nie sądziłam, że będzie się działo coś takiego... ), wyrywa po trochu włókna i rzuca na ziemię... Nie nosi do gniazda ani nic takiego. Robi to co noc od jakiegoś tygodnia - na początku nie wierzyłam że to pająk tak hałasuje więc dopiero teraz wiem dokładniej co robi.
Ok. miesiąca temu miał wylinkę, zawsze był aktywny ale nie aż tak ???? świerszcze/karaluchy zajada z chęcią, warunki w terrarium się nie zmieniły...
Ma ktoś pomysł co się dzieje...???

utrzymanie temperatury w terrarium

04 stycznia 2019 - 23:47

Witam,

jestem początkującą osobą jeśli chodzi o hodowlę węży, mam dorosłego węża zbożowego w terrarium 80x40x40; wilgotność w terrarium jest prawidłowa 65-70%, ale nie mogę poradzić sobie z urrzymaniem temperatury powietrza. Ogrzewane jest matą grzewczą z regulatorem i na macie ma 29-30 stopni, a temp powietrza przy ściółce wynosi 21st. Termometr jest umieszczony na granicy stref. CO robię nie tak...??


© 2001-2020 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).