W typowych szklanych terrariach zamknietych od gory moze byc niewystarczajaca wentylacja dla zolwia, moze daloby sie np. odkleic gorna szybe, sciac z niej 1/3 i przykleic z powrotem? Wywietrzniki z perforowanej blachy to niekoniecznie to o co chodzi.
#11
Napisany 09 grudnia 2007 - 16:44
W typowych szklanych terrariach zamknietych od gory moze byc niewystarczajaca wentylacja dla zolwia, moze daloby sie np. odkleic gorna szybe, sciac z niej 1/3 i przykleic z powrotem? Wywietrzniki z perforowanej blachy to niekoniecznie to o co chodzi.
Podobne tematy: Kilka pytań odnośnie nowego żółwia x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Oddam samca żółwia stepowego (Kraków)Lukasz1 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
tematy ogólne
Oddam
Oddam żółwia i glonojada.KorciPL, 14 sty 2026 |
|
|
#12
Napisany 10 grudnia 2007 - 21:06
Trochę niestety zrobiliście wszystko od końca, ale cóż,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 10 grudnia 2007 - 21:29
Mnie też szkoda pojedyńczych maluchów trzymanychw terrariach ,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 10 grudnia 2007 - 22:13
#15
Napisany 10 grudnia 2007 - 22:38
#16
Napisany 11 grudnia 2007 - 00:01
#17
Napisany 11 grudnia 2007 - 12:35
#18
Napisany 11 grudnia 2007 - 12:45
Mojego żółwia uwielbiam,
[/quote]
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#19
Napisany 11 grudnia 2007 - 13:21
#20
Napisany 11 grudnia 2007 - 13:36
Maluchy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
