Zrobilem pierwszy raz terrarium z osb dla swojego nowego weza Epicrates cenchria maurus. Znalazlem w piwnicy na dzialce duzy kawal osb grubosci ok 4mm. Dol, boki, tyl, gora jest zrobiona z osb a z przodu szklana szyba (tez 4mm) + prowadnice. Moje pytanie w zasadzie dotyczy wilgotnosci, niestety nie zabezpieczylem niczym tego terrarium przed gniciem. Dol wykleilem szara tasma klejaca (zapewniam ze nie ma mozliwosci aby waz sie do niej przykleil). Na jednej polowie jest wysypany szary grys a na drugiej torf. Czytalem ze ten gatunek moze miec wilgotnosc 50-60% wiec taka mu wlasnie trzymam. Na gorze zamontowane jest 5...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 23 sierpnia 2005 - 13:21
Podobne tematy: terrarium dla boa teczowego z osb x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
#2
Napisany 23 sierpnia 2005 - 14:27
OSB grubości 4 mm to raczej nei osb :| a...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 23 sierpnia 2005 - 14:50
ok dzieki za odpowiedz, w zasadzie mam taki zamiar aby...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
