Fajne, ale ten korek - lipa :( Ta pałka po której się wspinają też nie za bardzo mi pasuje (MI) i mógłbyś od zewnątrz trochę zadbać o wygląd bo takie surowe OSB no do najpiękniejszych nie należy. Aczkolwiek super efekt gratulacje.
No i wkoncu jest moje terra dla blotniakow:)+bobasy+pelne koszta...
16 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 08 października 2007 - 14:55
Podobne tematy: No i wkoncu jest moje terra dla blotniakow:)+bobasy+pelne koszta... x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Węże
inkubator Exo terra Pro - wahania temperatury (najlepiej od uzytkowników którzy z niego korzystali)Grzesio, 20 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Regał hodowlany 30x60x182cm + 5 terra w tym 4 na wymiar pod regałIkiiki, 10 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 08 października 2007 - 15:27
terra wypas cenna tez wypas hehehhe :d ale korek bardzo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 08 października 2007 - 15:54
Moim zdaniem wypasione terra. Co do korka to moim zdaniem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 08 października 2007 - 17:21
świetne ale zamiast tego kolorowego korka można by dać jakieś...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 08 października 2007 - 19:26
No i ładnie Ci to wyszło ;)
#16
Napisany 16 października 2007 - 20:04
Terra wspaniałe!!!
Ja za swoje 125x125x70 (dług x wys...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Ja za swoje 125x125x70 (dług x wys...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 20 października 2007 - 00:10
brak wyczucia i smaku ;/wydawalo mi sie ze w calej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany