Jakich jąder??? Moze masz rentgen w oczach że widzisz na tych zdjęciach jądra? Przyganiał kocioł garnkowi. Weź skalpel to może znajdziesz jądra. ZGRUBIENIA NASADY OGONA TO WNICOWANE DO WEWNĄTRZ OGONA CZEŚCI HEMIPENESA, czyli półprącia.
11 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 02 października 2007 - 15:25
Podobne tematy: samiec czy samica proszę o szybką odpowiedź x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, Wczoraj, 06:48 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec birupes simoroxigorumZajcuP, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
SAMIEC Boa imperator Paraglow poss. JungleGaweł, 17 cze 2026 |
|
|
#12
Napisany 02 października 2007 - 17:22
[quote]Jakich jąder??? Moze masz rentgen w oczach że widzisz na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
