kupiłem jako samic i chce się dowiedzieć czy to aby na pewno samica
postaram się wrzucić lepsze foty
z góry dzięki
[img]https://www.terrarium.pl/galeria/foto/46942.jpg[/img][size=10][b]samie czy samica[/b][/size]
Napisany 01 października 2007 - 21:55
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, Wczoraj, 06:48 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec birupes simoroxigorumZajcuP, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
SAMIEC Boa imperator Paraglow poss. JungleGaweł, 17 cze 2026 |
|
|
Napisany 01 października 2007 - 21:57
Napisany 01 października 2007 - 22:06
Napisany 01 października 2007 - 22:20
Napisany 02 października 2007 - 05:18
Napisany 02 października 2007 - 07:19
Napisany 02 października 2007 - 12:53
Napisany 02 października 2007 - 13:56
Napisany 02 października 2007 - 14:49
Napisany 02 października 2007 - 15:02
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów