Wbrew twierdzeniom (bardzo zreszta krzywdzącym) niektorych osob tutaj, ja naprawde nie propaguje swobodnego łączenia gatunków w okolicznościach kiedy nie jest to konieczne. Uważam jedynie, ze w sytuacji przymusowej (gdy nowy zółw jest wynikiem jakiegos nieoczekiwanego splotu okoliczności losowych) lepiej jest zapewnic mu jak najlepsze warunki nawet w towarzystwie innego (ale zblizonego co do wymagan) gatunku, niz po prostu oddac go gdzies na łaske...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Żółw stepowy i grecki w jenym terrarium Czy to właściwe?
#31
Napisany 23 sierpnia 2007 - 20:34
Wbrew twierdzeniom (bardzo zreszta krzywdzącym) niektorych osob tutaj, ja naprawde nie propaguje swobodnego łączenia gatunków w okolicznościach kiedy nie jest to konieczne. Uważam jedynie, ze w sytuacji przymusowej (gdy nowy zółw jest wynikiem jakiegos nieoczekiwanego splotu okoliczności losowych) lepiej jest zapewnic mu jak najlepsze warunki nawet w towarzystwie innego (ale zblizonego co do wymagan) gatunku, niz po prostu oddac go gdzies na łaske...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Podobne tematy: Żółw stepowy i grecki w jenym terrarium Czy to właściwe? x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
zdrowie
Żółwie
Pomoc żółw stepowy białe cośFranekqiwb, 15 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam żółwie, krokodyle, płazy, małe ssaki (nie karmowe)
Żółw Grecki Samiec 8 latKe0, 11 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
#32
Napisany 23 sierpnia 2007 - 20:54
Faktycznie nie doczytauem do konca wszystkiego i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#33
Napisany 23 sierpnia 2007 - 22:08
#34
Napisany 23 sierpnia 2007 - 22:12
#35
Napisany 26 sierpnia 2007 - 12:48
#36
Napisany 26 listopada 2007 - 21:31
Przypadek moich żółwi jest niestety praktycznym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#37
Napisany 26 listopada 2007 - 21:51
#38
Napisany 26 listopada 2007 - 22:24
#39
Napisany 26 listopada 2007 - 22:35
#40
Napisany 26 listopada 2007 - 23:57
Natomiast jesli juz mielybysmy tak bardzo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
