noo to juz tylko na glowie na czubku jeje troske zostalo z pewnymipartiami ciala jej pomoglam ;) jst jasniutka i wogole duzo sie grzeje!tylko teraz musi zaczac szamac!!!najgorsze jest to ze zostalam bez swierszczy i bez konikow polnych!!!ale dzis nalape koni a w poniedzialek kupie swierszcze :)wiec jakos skubana przezyje.dzis ma w terra okolo 10sztuk wiec bedize chyba oki.
60 odpowiedzi na ten temat
#61
Napisany 22 września 2007 - 08:54
Podobne tematy: nareszcie mam agamke ale.....prosze o pomoc. x
zdrowie
Żółwie
Pomoc żółw stepowy białe cośFranekqiwb, 15 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Agamy - brodata i karłowata
prośba o pomoc/ropne zapalenie stawów.karolinasik, 29 gru 2025 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany