Witam :)
Mam kolejny problem (zaczynam mysleć, że problemy to moja specjalnośc, ale cóż.. nic na to nie poradze ;) ).
Przedstawia się on w następujący sposób:
Odkąd zaczęła sie ta historia z młoda stepką, coraz częściej zaczynam myslec o powiększeniu mojego "pojedynczego stadka" ;). Moja żółwica jest juz spory czas sama i powiem szczerze, że jest mi jej troszkę szkoda... Często wyżywa się na konarach, kamieniach. Widzę, że nie jest jej z tym najlepiej. Jest dosyc ruchliwa i niespokojna. No i tu nasuwają się moje pytania:
1. Czy dobrym momentem za rok bedzie dokupienie dojrzałego samca greckiego?
2. Czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#1
Napisany 27 lipca 2007 - 20:35
Podobne tematy: "Dorzucić" samca, czy nie? x
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Ogłoszenia matrymonialne
K. brunnipes szukam samcaSpidersElite, 05 cze 2026 |
|
|
|||
Kupię
Kupię samca na już i samice na jutro ????Peter67 |
|
|
|||
Kupię
Kupię samca.Wqeer, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Oddam samca żółwia stepowego (Kraków)Lukasz1 |
|
|
#2
Napisany 27 lipca 2007 - 20:43
#3
Napisany 27 lipca 2007 - 20:48
#4
Napisany 27 lipca 2007 - 21:06
#5
Napisany 27 lipca 2007 - 21:19
#6
Napisany 27 lipca 2007 - 22:14
#7
Napisany 28 lipca 2007 - 07:19
#8
Napisany 28 lipca 2007 - 07:33
To...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#9
Napisany 28 lipca 2007 - 11:10
To...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#10
Napisany 28 lipca 2007 - 22:03
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
