Witam mam takie pytanie: czy młode pająki L2 moga się wspinać po ścianach akwarium (25 cm) bo chyba mi pająk w ten sposób uciekł :\ jest jeszcze opcja że wszedł do pojemnika z innym pająkiem i został zjedzony. Szkoda mi pająka ale mam jeszcze małą nadzieję że sie gdzieś ukrywa i wyjdzie :D
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 21 października 2005 - 17:28
Podobne tematy: wspinaczka [pająki] x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki , pająki, karmówkapanblady, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pająki i skorpionySwIsT, 17 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pająki i nie tylkopanblady, 16 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki, pająki właściwe i skorpionyEpifit, 11 maj 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Pończoszniki na inne gatunki i pająkiEpifit, 23 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 21 października 2005 - 17:33
No pewnie ze mogą wyjsc... jak nie bylo akwa od...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Gość_wh6fxe_*
Napisany 21 października 2005 - 17:57
Mlode pajaki chodza z jeszcze mniejsza latwoscia po pionowych szybach...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 21 października 2005 - 18:37
a co? miałeś otwartą góre akwarium? na bank ci uciekł,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany