dostałem żólwia stepowego ale kompletnie nie mam pojęcia jak się nim zajmować.
no wiecie zajmowałem się wodnolądowym.
zdjęcia mogę wysłać na maila.
ten żólw ma taki "hak" na dziobie czy to normalne?
Napisany 09 lipca 2007 - 09:50
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
0 |
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Oddam samca żółwia stepowego (Kraków)Lukasz1 |
|
0 |
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
0 |
|
|||
![]() |
Przypięty
Hyde Park
Proszę was o pomoc w leczeniu nerekVeirone, 07 sie 2025 |
|
0 |
|
Napisany 09 lipca 2007 - 10:11
Napisany 09 lipca 2007 - 10:15
Napisany 09 lipca 2007 - 13:12
Napisany 09 lipca 2007 - 16:16
Napisany 10 lipca 2007 - 08:25
Napisany 10 lipca 2007 - 08:26
Napisany 10 lipca 2007 - 11:24
Napisany 10 lipca 2007 - 11:39
Napisany 10 lipca 2007 - 12:03
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów