Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Jakiego ptasznika chciałbyś najbardziej mieć?



  • ZamkniÄ™ty temat Ten temat jest zablokowany
105 odpowiedzi na ten temat

#31 pol

pol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8330 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 22:29

Oczywiście nie da się wymienić jednego gatunku :)
dorosłe samice:

1. Monocentropus balfouri
2. Xennesthis sp. blue
3. Cyriopagopus sp black - którykolwiek z black'ów ;)
4. Pamphobeteus ultramarinus
5. Nephrurus amyae ;)
cena kompletu dorosłych samic = ok 3000 - 4000 euro ;(

a co do P subfusca to czy 2cm ciała za 300zł to tak dużo że musicie aż z Niemiec ściągać?


pozdrawiam ;)
Paweł





Podobne tematy: Jakiego ptasznika chciaÅ‚byÅ› najbardziej mieć?     x


#32 McLc

McLc
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6947 dni
  • Polska / DolnoÅ›lÄ…skie / Legnica
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 23:37

1. POE subfusca
2. POE metallica
3. Ephebopus...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#33 Baran-PajÄ…k

Baran-PajÄ…k
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7096 dni
  • Polska / Wielkopolskie / PoznaÅ„
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 23:44

To CO Panowie Zamawiamy Z Niemiec hehe:))i poe i reszte...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#34 MarkoÅ›

MarkoÅ›
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8009 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdynia
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 06 lipca 2007 - 09:01

tia pierw to chyba wielki napad na bank :)


#35 Daro_stg

Daro_stg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7353 dni
  • Polska / Pomorskie / Starogard GdaÅ„ski
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 06 lipca 2007 - 16:50

[quote]eee tam ... wszyscy tylko metallica i metallica . Ja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#36 Snarf

Snarf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7343 dni
  • Polska / Lubelskie / Åšwidnik
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 06 lipca 2007 - 17:04

Ja najbardziej chciałbym mieć parke B. annitha, może to niezbyt...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#37 smithi_maciek

smithi_maciek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7354 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 06 lipca 2007 - 17:09

Poecilotheria tigrinawesseli dorosła samica zapłodniona :) Dzięki niej stałbym się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#38 Murinusek

Murinusek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8346 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 06 lipca 2007 - 17:13

[quote]Poecilotheria tigrinawesseli dorosła samica zapłodniona :) Dzięki niej stałbym się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#39 smithi_maciek

smithi_maciek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7354 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 06 lipca 2007 - 17:18

człeniu, ten gatunek to unikat ma go kilka osob na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#40 Ojczul

Ojczul
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6948 dni
  • Polska / MaÅ‚opolskie / Kraków
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 06 lipca 2007 - 19:12

Chromatopelma cyaneopubescens:) wiecej mi nie trzeba



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.