Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Jakiego ptasznika chciałbyś najbardziej mieć?



  • ZamkniÄ™ty temat Ten temat jest zablokowany
105 odpowiedzi na ten temat

#21 Gość_Konto usunięte 2_*

Gość_Konto usunięte 2_*
  • Gość

Napisany 05 lipca 2007 - 07:26

Stromatopelma satanas też chciałbym...

ale jakąś fajną Cyriopagopus albo Haplopelma ;) w sumie to mam kilka marzeń ale nie odnosza sie do ptaszników.





Podobne tematy: Jakiego ptasznika chciaÅ‚byÅ› najbardziej mieć?     x


#22 shin

shin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7072 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / Gliwice
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 07:55

[quote]Poe Metalica Lub X.immanis:))[/quote]
Również i moje typy :)


#23 Banza

Banza
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8223 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / Katowice
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 08:21

Poecilotheria subfusca i Haplopelma schmidti "gold" :)


#24 kędzior1996

kędzior1996
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6939 dni
  • Polska / MaÅ‚opolskie / Kraków
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 09:42

poecilotheria metalica lub haplopelma lividum "dark morph":) a na razie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#25 Turim

Turim
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7938 dni
  • Polska / MaÅ‚opolskie / Kraków
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 10:18

Stromatopelma satanas (Berland, 1917) (Gabon, Congo) faktycznie istnieje :) choć...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#26 VCB

VCB
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7130 dni
  • Polska / Lubuskie / Drezdenko
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 10:34

Niewiem co bym chcial , napewno jakiegos wyszukanego ptasznika co...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#27 Aiedail

Aiedail
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7236 dni
  • Polska / WarmiÅ„sko-mazurskie / IÅ‚awa
  • PÅ‚eć: Kobieta

Napisany 05 lipca 2007 - 10:38

T. blondi dorosła samice:)






#28 sskin

sskin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7800 dni
  • Polska / Podlaskie / BiaÅ‚ystok
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 10:57

zdecydowanie P.subfusca... to co, jakieś hurtowe zamówienie z niemiec:P?


#29 Banza

Banza
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8223 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / Katowice
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 11:52

[quote]zdecydowanie P.subfusca... to co, jakieś hurtowe zamówienie z niemiec:P?[/quote]
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#30 lukwo

lukwo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7337 dni
  • Polska / MaÅ‚opolskie / Bochnia
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 05 lipca 2007 - 12:32

też poecilotheria metallica bezwzględnie !! jest śliczną bestyjką







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.