Po przebiciu jaja przez pierwsze młode ponacinałem reszte i przeniosłem do terrarium. Kilka maluchów ma fajne wzorki co widać na fotkach.
Pozdrawiam Piotr Wojacki.
Napisany 13 czerwca 2007 - 14:31
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowany dorosły samiecMrSnakes, 21 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Samica Pyton regius banana het pied het clownhasiu88, 13 maj 2026 |
|
|
Napisany 13 czerwca 2007 - 14:32
Napisany 13 czerwca 2007 - 14:34
Napisany 13 czerwca 2007 - 14:36
Napisany 13 czerwca 2007 - 14:41
Napisany 13 czerwca 2007 - 14:55
Napisany 13 czerwca 2007 - 15:00
Napisany 13 czerwca 2007 - 15:47
Napisany 13 czerwca 2007 - 15:53
Napisany 13 czerwca 2007 - 16:08
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów