Moj mlody boa od dni ma w niektorych miejsach bardzo szorstką skore...wygld tak jakby na jego sore naciagnał woreczek foliowy.....tak jakby zaraz mial zrzucic to z siebie....(tak mi sie zdaje chociaz jeszcze nie linial)...Jednak codzien zaglądalem i u wężyka na 100% nie bylo zmetnienia oczu ani innych oznak iz zbliza sie wylinka....To wiec to wylinka czy cos mu jest ? Prosze o odp
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 06 czerwca 2007 - 19:38
Podobne tematy: Czy to wylinka ? x
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
linienie
Skorpiony
Heterometrus silenus - problem z wylinkąogor_89, 05 lut 2026 |
|
|
|||
linienie
Modliszki
Udana wylinka Hymenopsus Coronatus stadium Imagopigula6329, 01 lut 2026 |
|
|
|||
wylinka
Dymorfizm płciowy u ptaszników
Wylinkavania88, 24 gru 2025 |
|
|
#2
Napisany 06 czerwca 2007 - 20:47
Jesli ma w niektórych miejscach to moze pozostałości po wylince?...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany