oby z nich wyszły młode balle :) trzymam kciuki
23 odpowiedzi na ten temat
#21
Napisany 17 czerwca 2007 - 11:18
Podobne tematy: P. regius [jajka] x
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Dorosłe samce Python regiusMojoPythons, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
#22
Napisany 20 czerwca 2007 - 22:56
Gratulacje !! Ja niemoge nic poradzić bo z wężami zaczynam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#23
Napisany 21 czerwca 2007 - 00:02
Spoko :), narazie nie zapeszając wszystko jest wporządeczku. Jaja już...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#24
Napisany 06 lipca 2007 - 20:09
Witam i Co ma Pan juz małe REGIUSKI ??
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
