Obecny stan - temperatura w terra przy podłożu 30 stopni, wilgotność powietrza 90%.
Co radzicie, zostawić ją w takich warunkach z jajami czy odciągnąć jaja do amatorskiego/prowizorycznego inkubatora?
Napisany 05 czerwca 2007 - 23:49
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Dorosłe samce Python regiusMojoPythons, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
Napisany 06 czerwca 2007 - 11:36
Napisany 06 czerwca 2007 - 14:20
Napisany 06 czerwca 2007 - 14:49
Napisany 06 czerwca 2007 - 14:49
Napisany 06 czerwca 2007 - 14:54
Napisany 06 czerwca 2007 - 15:07
Napisany 06 czerwca 2007 - 19:53
Napisany 06 czerwca 2007 - 23:14
Napisany 08 czerwca 2007 - 11:20
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów