czy pytona na początku też powinno sie przechowywać w faunabox'ie ?
który z nich jest bardziej agresywny ?
wybaczcie, za nadmiar pytań, ale mam nadzieję, że będziecie cierpliwi ;]
Napisany 02 czerwca 2007 - 10:52
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowany dorosły samiecMrSnakes, 21 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Samica Pyton regius banana het pied het clownhasiu88, 13 maj 2026 |
|
|
Napisany 02 czerwca 2007 - 12:09
Napisany 02 czerwca 2007 - 12:35
Napisany 02 czerwca 2007 - 12:52
Napisany 02 czerwca 2007 - 12:53
Napisany 02 czerwca 2007 - 13:23
Napisany 02 czerwca 2007 - 13:39
Napisany 02 czerwca 2007 - 14:01
Napisany 02 czerwca 2007 - 14:40
Napisany 02 czerwca 2007 - 14:48
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów