Mam Smithiego i mój pupil szykuje sie do wylinki. terrarium wyglaa mniejwiecej tak, że w jednej części jest "duża' góra ziemi, a w drugiej jest dołek. Zastanawiam się czy nie dosypać ziemi, aby mógł on wykopać sobie JAMKĘ, a nie ten DOŁEK (bez "sufitu"). Jak zrobić ?
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 10 października 2005 - 15:42
Podobne tematy: "Terra" dla L3 x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Węże
inkubator Exo terra Pro - wahania temperatury (najlepiej od uzytkowników którzy z niego korzystali)Grzesio, 20 mar 2026 |
|
|
|
||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Regał hodowlany 30x60x182cm + 5 terra w tym 4 na wymiar pod regałIkiiki, 10 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 10 października 2005 - 16:24
Najlepiej jak w tym okresie będziesz jak najmniej ingerował w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 10 października 2005 - 20:04
Mnie to obojętne ile on będzie miał ziemi. To jemu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 11 października 2005 - 10:38
Zdecydowanie lepiej by było gdyby warstwa ziemi była większa lecz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 11 października 2005 - 16:54
Wszystko co potrezbne do wylinki jest Ok. Pajączek jadł, ma...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 11 października 2005 - 16:59
Nie obawiaj się da sobie bez problemu rade. Zresztą jak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany